Kvalifikuoti IT technikos specialistai

Greitai ir kokybiškai atlieka kompiuterinės technikos tvarkymo darbus, konsultuoja įvairiais kompiuterinės technikos klausimais, jeigu reikia, suteikia pagalbą ne tik biure ar kliento namuose, bet ir telefonu.

Nuo 2009m. aptarnaujame ir nuotoliniu būdu. Nuo šiol mažus programinius gedimus galime momentaliai pašalinti net neatvykę pas Jus! Tam tereikia parsisiųsti mūsų programėlę. Tai užtruks tik 1 min. ir Jūs turėsite momentalią pagalbą esant gedimui.

„RemontasIT“

Teikia visų tipų ir gamintojų buitinės, IT, pramoninės bei garso technikos įrangos ir prietaisų aptarnavimo paslaugas – diagnostiką, taisymą, priežiūrą.

„RemontasIT“ savo veiklą skaičiuoja nuo 2001 metų. Esame tarpininkai tarp Pardavėjų ir Pirkėjų. Mūsų paslaugomis naudojasi garsios IT ir buitinės technikos pardavėjai. Sukaupta patirtis paskatino patiems tiesiogiai bendrauti su Klientais.

Mūsų paslaugomis naudojasi tiek įmonės, tiek individualūs klientai. Aptarnaujame ir prižiūrime kompiuterinius tinklus. Darbas atliekamas pas užsakovą. Jam pageidaujant arba negalint darbų atlikti vietoje, jie bus atlikti mūsų taisyklose. Savo darbams suteikiame garantijas !

MŪSŲ SPECIALISTŲ SERTIFIKATAI

MES REMIAME